Humphrey mezunları, Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği Baş Müsteşarı Lary Mandel ve eşi Judy Mandel’in 4 Ekim 2015 tarihinde, Amerikalı Şef Marc Murphy onuruna düzenledikleri ABD Değişim Programları Katılımcıları “potluck” Akşam Yemeğine katıldı.

Ekim ayında Amerikalı Şef Marc Murphy (http://marc-murphy.com/  ) "culinary diplomacy-yemek diplomasisi" programı kapsamında ABD Elçiliğinin davetlisi olarak Ankara'da çeşitli etkinliklere katıldı.  Ünlü şefe (https://en.wikipedia.org/wiki/Marc_Murphy_(chef) Ankara ziyaretinde ödüllü yemek ve seyahat yazarı  şef Ömür Akkor eşlik etti (http://m-omurakkor.blogspot.com.tr/). Ünlü şefin onur konuğu olduğu, ABD Büyükelçiliği Başmüsteşarı Larry Mandel'in ev sahipliğnde ABD Değişim Programı Mezunlarının katıldığı bir “potluck” akşam yemeği etkinliği düzenlendi (Potluck: konukların diğer misafirlerle paylaşacakları yemekleri yanlarında getirdikleri geleneksel bir Amerikan sosyal etkinliğidir). ABD Değişim Programları katılımcıları ile birlikte bu keyifli etkinliğe katılan Humphrey mezunları hazırladıkları lezzetli Türk ev yemekleriyle övgü topladı.

 

Etkinlik hakkında daha fazla bilgiyi ABD Büyükelçiliği, Ankara Resmi Facebook sayfasında bulabilirisiniz.  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153256860954016.1073741996.113422634015&type=3

Fotoğraf: ABD Büyükelçiliği, Ankara Resmi Facebook sayfasından alınmıştır.